O nás

Hotel Zemplín vznikol v roku 1974 priamo v srdci Zemplína, meste Trebišov. Svojho času to bol hotel, ktorý zastrešoval pre naše mesto viacero funkcií - ubytovanie, reštaurácia a spoločenská sála. Počas jeho histórie sa v ňom konala nejedna svadba, oslava, ubytovanie všetkých dôležitých hostí.

V roku 2021 sme sa rozhodli oživiť zašlú slávu Hotela Zemplín v Trebišove. Našim cieľom je poskytnúť mestu dostatočne reprezentatívne priestory s najvyšším štandardom služieb, aký v našom okolí nemá konkurenciu. Hotel postúpi rozsiahlu rekonštrukciu, ktorej výsledkom budú tieto služby:

Luxusná reštaurácia

S kapacitou 170 hostí, barom, bufetovými stolmi a profesionálnou obsluhou. Súčasťou reštaurácie je oddelený fajčiarsky salónik s bohatou ponukou koňakov a značkových rumov. Priamo v priestoroch reštaurácie sa nachádza vinotéka s rozsiahlym výberom, pre našu oblasť charakteristických tokajských vín, ale aj ďalších významných producentov zo Slovenska a zo sveta. Súčasťou ponuky je aj pravidelné obedové menu za zvýhodnenú cenu. Naša gastronómia je založená na denne čerstvých surovinách z lokálnych zdrojov.

Zistiť viac

Ubytovacia časť

Má pre vás pripravený mix nadštandardne a moderne zariadených izieb a apartmánov. Pre ubytovaných hostí je pripravený komplexný servis vrátane bezplatného parkovania, wifi pripojenia v celom areáli, raňajok formou švédskych stolov, wellness alebo bowlingu otvoreného vo večerných hodinách.

Zistiť viac

Bowling

Nachádza sa v suteréne hotela a pozostáva z dvoch súbežných dráh, ktoré sú vybavené najmodernejšou technikou. Súčasťou bowlingových priestorov je aj bar a posedenie.

Zistiť viac
 

Kongresové priestory

Majú kapacitu 130 ľudí a spĺňajú všetky podmienky moderného kongresového centra. Pre účastníkov vďaka našej komplexnosti dokážeme zabezpečiť ubytovanie, stravovanie aj dostatočné parkovacie kapacity. Kongresové centrum je vybavené najnovšou technikou a ozvučením.

Zistiť viac

Svadby, rodinné oslavy a spoločenské udalosti

Vieme pre vás zabezpečiť priamo v priestoroch našej reštaurácie s kapacitou 130 osôb. Pre novomanželov ponúkame ubytovanie v kráľovskom apartmáne v rámci ceny prenájmu. Pre rodinných príslušníkov a pozvaných hostí radi poskytneme ubytovanie tiež.

Zistiť viac