Chcem si rezervovať ubytovanie v hoteli Zemplín

Predstavujeme hotel Zemplín

Hotel Zemplín je neodmysliteľnou časťou Trebišova. Hotel Zemplín sa nachádza v južnej časti centra mesta, čo umožňuje viac možností na oddych. Hotel Zemplín je dostupný z hlavnej cesty a v jeho blízkosti sa nachádza verejné parkovisko. V blízkosti hotela Zemplín sa nachádza južná vstupná brána do areálu mestského parku, kaštieľ rodiny Andrássyovcov - múzeum, Mestský úrad a nákupné stredisko Paričan.

Pre milovníkov internetu je v priestoroch reštaurácie a hotela k dispozicii bezdrôtové WIFI pripojenie.free wifi

Okrem moderne vybavených reštauračných priestorov a izieb sú k dispozícii aj nové služby zamerané pre vytvorenie pocitu pohody návštevníkov hotela.

V hoteli Zemplín je ukončená rozsiahla rekonštrukcia ubytovacej časti. Rekonštrukciou bolo vytvorených 25 izieb s kapacitou 50 lôžok.

 

Opatrenia COVID-19

V rámci zdravia našich hostí a zamestnancov pozorne sledujeme vyhlásenia ohľadom COVID-19 a takisto v Hoteli Zemplín realizujeme preventívne opatrenia.
Priestory hotela sú pravidelne dezinfikované certifikovanou firmou.

Vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s Covid – 19  by sme vás radi informovali, že počas vášho pobytu bude v hoteli kladený dôraz na zvýšenie hygienických opatrení. Prosíme vás aby ste dodržiavali odporúčané hygienické štandardy a rozostupy.

  • Vo verejných spoločenských priestoroch hotela bude nutné dodržiavať 2 m odstupy medzi hosťami.
  • Všetky naše priestory budú vybavené dezinfekciou rúk, prosíme vás, aby ste ju používali.
  • V spoločných priestoroch je povinné nosenie rúšok alebo iných ochranných prostriedkov, ktorými si prekryjete dýchacie cesty.
TOP